Lokalizacja i atrakcje

Obiekt Willa Tadeusz znajduje się 1,4 km od parku wodnego w Zakopanem i oddaje do dyspozycji Gości wspólny salon, ogród oraz wspólną kuchnię. Z WiFi i prywatnego parkingu można korzystać bezpłatnie.

Wszystkie pokoje dysponują balkonem z widokiem na góry.

W wolnej chwili Goście mogą odprężyć się na tarasie. Okolica stwarza fantastyczne warunki dla miłośników narciarstwa.

W pobliżu obiektu Willa Tadeusz znajduje się Kasprowy Wierch, Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny oraz Miejska Galeria Sztuki.

Parom bardzo się podoba ta lokalizacja – za pobyt dla 2 osób oceniają ją na 8,9

Dla niezmotoryzowanych oraz osób, które chcą wybrać się na spacer jest wiele możliwości spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Willa Tadeusz położona jest na zboczu góry Antałówki z której szczytu rozciąga się cudowny widok na całe Tatry, a wejście na szczyt prowadzi wzdłuż asfaltowej ulicy z delikatnym wzniesieniem.

Do głównej ulicy Zakopanego – Krupówek, spacer zajmie około 15 minut.

Średnio zaawansowani wspinacze mogą wybrać wejście na Gubałówkę lub spacer pod skocznie spod której zaczyna się szlak „Droga pod reglami” prowadzący do kilku przepięknych dolinek, m.in: Doliny Białego zakończonej szlakiem na Sarnią Skałę (z której widać piękną panoramę Zakopanego, a z drugiej strony po sąsiedzku potężny Giewont), Doliny ku Dziurze zakończonej niewielką ślepą jaskinią, Doliny Strążyskiej zakończonej wodospadem Siklawica

Dla bardziej zaawansowanych polecamy wybrać się do Kuźnic, gdzie można wejść na Nosal lub na Halę Gąsienicową do Schroniska Murowaniec, a stamtąd zdobyć szczyt Kasprowego Wierchu. Zmotoryzowanym którzy lubią piesze wędrówki jadąc w stronę Morskiego Oka polecamy po drodze odwiedzić Rusinową Polanę. Miejsce urokliwe, z pięknym widokiem, ławkami i bacówką oferującą świeżo wędzone oscypki. Trasę do Polany można swobodnie pokonać z dziećmi np: w nosidełku (które można wypożyczyć na terenie Zakopanego). Dla spragnionych wrażeń, z Rusinowej Polany można udać się na szczyt „Gęsia Szyja”.

Miła obsługa pensjonatu chętnie doradzi naszym Gościom wybór górskich atrakcji, które należy wybierać rozsądnie w zależności od warunków atmosferycznych i pory roku, aby móc cieszyć się całym urokiem wybranej wycieczki.